Sparing: Gwardia - Flota 1:1(1:0)

Autor Art za Gwardia Koszalin 9 Lutego 2020 godz. 6:22
Tym razem trzecioligowa drużyna piłkarzy Gwardii Koszalin zmierzyła się z liderem zachodniopomorskiej czwartej ligi, Flotą Świnoujście. Mecz zakończył się remisem 1:1 (1:0).

W 29. minucie efektownym strzałem zza linii pola karnego gola dla gwardzistów zdobył Patryk Laskowski. W 55. minucie po strzale z rzutu karnego do remisu doprowadził Michał Stasiak.

W środę nasz zespół zagra kontrolnie z MKP Szczecinek.

Skład Gwardii: Hartleb (60. Skoczyk) - Kurs (60. Mateusz Bachleda), Krauze (60. Czyżewski), Wojciechowski, Maciąg, Grela (60. Boczek), Laskowski, Hendryk, Naka (60. Maciej Bachleda), Szygenda (60. Chać), Sulima (60. Miętek).