Gwardia: Porażka w Policach

Autor Art za Gwardia Koszalin 27 Października 2019 godz. 1:35
Trzecioligowi piłkarze Gwardii Koszalin doznali kolejnej wysokiej porażki. Tym razem, w sobotę w Policach ulegli drużynie Chemika 0:4 (0:3).

Pojedynek ułożył się po myśli gospodarzy. W 13. minucie mocnym strzałem z rzutu wolnego piłkę do siatki posłał Szymon Kapelusz. Kilkadziesiąt sekund później miejscowi wyprowadzili szybką kontrę, a silnym uderzeniem pod poprzeczkę drugiego gola dla policzan zdobył Mateusz Kowalczyk.

W 22. minucie czerwoną kartką ukarany został kapitan gwardzistów Daniel Wojciechowski, a po chwili celnie z rzutu wolnego uderzył Mateusz Kowalczyk. W 51. minucie rezultat spotkania strzałem głową ustalił Szymon Kapelusz.

Skład Gwardii: Hartleb - Mateusz Bachleda, Wojciechowski, Krauze, Kurs, Boczek (46. Maciej Bachleda), Piotrowski, Silski, Szygenda (46. Miętek), Maciąg (68. Sulima), Ginter (56. Hendryk).