Złoto i brąz taekwondeków Bałtyku

Autor Art za KKT Bałtyk 7 Maj 2019 godz. 11:45
W Bydgoszczy odbył się Międzynarodowy Turniej Teakwondo "Bydgoszcz Cup". W zawodach wystartowało ponad 300 zawodników z Białorusi, Czech, Holandii, Litwy, Rosji oraz Polski. W zawodach bardzo dobrze wypadli zawodnicy Koszalińskiego Klubu Taekwondo Bałtyk rywalizując w kategorii wiekowej młodzik.

W kat. 59 kg I miejsce wywalczyła Oliwia Nowak, która w finale pokonała Oliwię Olbryk z Klubu UKS Bursztyn Gdańsk

W wadze do 53 kg III miejsce zdobył Bartosz Do Van, który w półfinale przegrał z reprezentantem Białorusi, Aliekseijem Davidovichem. W kategorii do 49 kg Igor Szymański nie zdołał zakwalifikować się do strefy medalowej. Trenerem koszalińskich taekwondeków jest Krzysztof Pajewski

Na zdjęciu od lewej O. Nowak, I. Szymański, B. Do Van, K. Pajewski.