Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności. Zamknij.

III liga Wierzyca Pelplin - Bałtyk Koszalin 1:6 (0:2)

2019-04-20 19:23:00 Art za KKPN Bałtyk Koszalin
W dobrych nastrojach udali się na święta piłkarze Bałtyku Koszalin. W bardzo ważnym meczu pokonali na wyjeździe Wierzycę Pelplin 6:1 (2:0). Bramki zdobyli: Paweł Łysiak x3, Łukasz Włodarczyk, Michał Czenko i Dawid Kisły.
Skomentuj na Facebooku / Zobacz komentarze »
Zobacz popularne artykuły:
 

Wolny czas a koncerty - w towarzystwie lub samotnie

minutę temu Ala z mat. inf.
Istnieje wiele rozmaitych sposobów na to, aby w atrakcyjny sposób spędzić wolny czas. Jednym z nich są różnego rodzaju wydarzenia kulturalne. Dużą popularnością cieszą się eventy muzyczne. Bilety na koncerty obecnie dostępne są niejednokrotnie za pośrednictwem Internetu, a dodatkowo wybór jest w tym zakresie bardzo szeroki. Bilety online mogą być bardzo wygodnym rozwiązaniem. 1. Koncerty - w towarzystwie lub samotnie 2. Bilety na koncerty - w pobliżu lub daleko 3. Koncerty - okazja na coś nowego lub sprawdzone rozwiązania Jeśli chodzi o bilety na koncerty Warszawa, a także inne miasta Polski mają wiele do zaoferowania. Warto zastanowić się nad tym, czy na tego rodzaju wydarzenie ma się ochotę wybrać z kimś, czy też samemu. W dużej mierze może to być zależne od tego, jakiego repertuaru mamy ochotę posłuchać. Niekiedy bowiem muzyka sprzyja zabawie, a czasem porusza w nas refleksyjne struny. Wszystko jest tutaj kwestią gustu, dlatego należy indywidualnie przemyśleć swoje preferencje. Zarówno pierwsza, jak i druga opcja może być świetnym rozwiązaniem na spędzenie wolnego czasu. Bilety na koncerty Radom lub też wydarzenia organizowane w innych lokalizacjach mogą się bardzo przydać.   Bilety na koncerty - w pobliżu lub daleko Warto pomyśleć też o tym, czy pragnie się przy okazji wydarzenia muzycznego zorganizować sobie małą wycieczkę. Bilety na koncerty Kraków mogą bowiem dać szansę tym, którzy na co dzień nie mieszkają na terenie ani w okolicach tego miasta, na odwiedzenie nowego miejsca. Podobnie ma się sprawa, jeśli chodzi o bilety na koncerty Gniezno, a także inne miejsca położone na terenie naszego kraju. Niekiedy taki wypad może być świetną przygodą. Jeśli jednak preferujemy okoliczne imprezy, które dla nas mają charakter lokalny, to też może być świetna propozycja na spędzenie wolnego czasu. Koncerty - okazja na coś nowego lub sprawdzone rozwiązania Należy również zastanowić się nad tym, czy chcemy wybrać się na wydarzenie związane z tym, co już doskonale znamy, czy też chcemy spróbować czegoś nowego. Bilety na koncerty Wrocław oraz inne opcje muzyczne dostępne są bowiem zazwyczaj w rozmaitych wariantach. Wiele osób ma swoje ulubione zespoły i wówczas słuchanie ich kawałków na żywo może być wspaniałym przeżyciem. Niemniej jednak czasem dobrze jest też sprawdzić swój gust. Kto wie, być może odkryjemy coś nowego, co przypadnie nam do gustu i będziemy zadowoleni, że odważyliśmy się wyjść poza swoje dotychczasowe upodobania?...
 

Duet Polakowski-Chwastek poprowadzi Gwardię

9 Maj 2019 godz. 10:04 Art za Gwardia Koszalin, fot. FB/Wojciech Polakowski
Do niedzielnego meczu o ligowe punkty nasz zespół przystąpi pod wodzą nowego szkoleniowca, Nowym trenerem naszej drużyny został Wojciech Polakowski. W prowadzeniu zespołu będzie mu pomagał Jarosław Chwastek. Wojciech Polakowski zastąpił na stanowisku trenera Tadeusza Żakietę, który prowadził nasz zespół od kwietnia 2016 (wcześniej prowadził Gwardię w latach 2013-2015). Tadeusz Żakieta najpierw w trudnym momencie utrzymał naszą drużynę w trzecioligowych rozgrywkach, a rok później wywalczył awans do drugiej ligi. Trenerowi Tadeuszowi Żakiecie serdecznie dziękujemy za włożony wysiłek i życzymy powodzenia zarówno w roli szkoleniowca, jak i w życiu osobistym. Wojciech Polakowski to były zawodnik naszego klubu, występował w Gwardii w sezonie 1993/94. Ponadto był również graczem takich zespołów jak m.in. Darłovia Darłowo, Kotwica Kołobrzeg, Amica Wronki (osiem występów w ekstraklasie), Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, Lechia Zielona Góra, Śląsk Wrocław, Ceramika Opoczno czy Rega-Merida Trzebiatów i Gryf 95 Słupsk. Jako szkoleniowiec prowadził Regę-Meridę Trzebiatów, Gryfa 95 Słupsk, Kotwicę Kołobrzeg oraz Bałtyk Koszalin. Od połowy rundy jesiennej do kwietnia bieżącego roku wspólnie z Jarosławem Chwastkiem prowadził Świt Skolwin. Jarosław Chwastek, podobnie jak Wojciech Polakowski, to również były zawodnik naszego klubu, występował także m.in. w Lechii Gdańsk, Pogoni Szczecin czy Kotwicy Kołobrzeg. Trenerom Wojciechowi Polakowskiemu i Jarosławowi Chwastkowi życzymy samych sukcesów. W niedzielę nasza drużyna zagra na wyjeździe z Pogonią II Szczecin....
 

Atrium ma nowego właściciela

14 Maj 2019 godz. 8:09 ala za JLL, fot. FB/Atrium Koszalin
Atrium European Real Estate zawarło umowę sprzedaży dwóch centrów handlowych zlokalizowanych w Polsce. Chodzi o Atrium Koszalin i Atrium Felicity w Lublinie. Nabywcą obu obiektów został ECE European Prime Shopping Centre Fund II, fundusz zarządzany przez ECE Real Estate Partners. Kwota transakcji wyniesie 298 mln euro. Transakcja, po spełnieniu niezbędnych prawnie warunków, ma zostać zamknięta w III kwartale 2019 roku. Strony zawarły przedwstępną umowę sprzedaży w dniu 9 maja 2019 r. Obie nieruchomości zmienią właściciela za łączną kwotę ok. 298 milionów euro. Transakcja ma zostać sfinalizowana w III kwartale tego roku. Oba centra są absolutnymi liderami rynku w swoich regionach. Atrium Felicity oferuje ok. 77 000 mkw. powierzchni handlowej (całkowita wartość powierzchni najmu Atrium, bez uwzględnienia sklepu Auchan, wynosi 57 200 mkw.). Galeria jest zlokalizowana w Lublinie, który jest prężnie rozwijającym się ośrodkiem akademickim i zapleczem administracyjnym w południowo-wschodniej Polsce, z liczbą mieszkańców przekraczającą 340 000 osób. Centrum zostało otwarte w marcu 2014 roku i jest wiodącym obiektem pod względem obecności marek modowych. Swoje sklepy mają tu m.in. Zara, H&M, czy Reserved, które sąsiadują z hipermarketem Auchan i marketem budowalnym Leroy Merlin oraz rozległym food courtem i strefą rozrywki z 9-ekranowym kinem Cinema City. Atrium Koszalin oferuje 57 300 mkw. powierzchni handlowej, a do grona najemców obiektu należą m.in. Tesco, Castorama, H&M, Reserved czy C&A. Klientów przyciąga również rozwinięta strefa rozrywkowa, której elementem jest m.in. Multikino. Strefę zasięgu Atrium zamieszkuje 250 000 osób, a w promieniu 70 kilometrów nie ma znaczącego konkurencyjnego obiektu. Mocnej pozycji centrum sprzyja również atrakcyjność inwestycyjna Koszalina, jednego z najbardziej rozwiniętych ośrodków gospodarczych północno-zachodniej Polski. Transakcja sprzedaży dodatkowo umocni pozycję Atrium jako najbardziej aktywnego inwestora w sektorze nieruchomości handlowych. To również znakomita decyzja inwestycyjna dla ECE, które rozszerza swój polski portfel o dwa wiodące w swoich kategoriach i lokalizacjach obiekty handlowe. Gratulujemy obu stronom udanej transakcji.  ...
 

„Kolacja dla głupca”. Wejściówki do wzięcia

14 Maj 2019 godz. 13:40 Ekoszalin z mat. nadesłanych / fot. BTD
Dla naszych internautów mamy dwie podwójne wejściówki na spektakl Bałtyckiego Teatru Dramatycznego - "Kolacja dla głupca" na piątek 17 maja godz. 19:00. Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie. „Kolacja dla głupca” to jedna z najlepszych komedii teatralnych na świecie. Jej autor Francis Veber - scenarzysta i reżyser jest znany przede wszystkim jako autor filmu „Pechowiec” ze słynnym komikiem Pierrem Richardem w tytułowej roli. Aby zdobyć jedną z dwóch podwójnych wejściówek należy  wysłać maila na adres redakcja@ekoszalin.pl z odpowiedzią na pytanie konkursowe: Jakiej narodowości jest autor sztuki „Kolacja dla głupca”? Na odpowiedzi czekamy do jutra (15.05) do godziny 18:00. W tytule maila prosimy wpisać BTD, a odpowiedź podpisać tak byśmy wiedzieli, komu przekazać wejściówki. Oczywiści, kto pierwszy ten lepszy. Powodzenia.   Pierre Brochant, bogaty wydawca bestsellerów, wraz z przyjaciółmi z paryskich wyższych sfer urządza raz w tygodniu swoisty, a zarazem okrutny turniej zwany „kolacją dla głupca”. Istotą konkursu jest przyprowadzenie ze sobą na wspomnianą kolację największego nieudacznika – wygrywa ten, kto przyprowadzi największego głupca. Pierre jest przekonany o wygranej – jego „gość” to François Pignon, wyjątkowo nierozgarnięty księgowy z ministerstwa finansów, którego pasją jest budowanie makiet z zapałek. Niestety, tuż przed kolacją Pierre’owi wypada dysk… i to jest dopiero początek jego nieszczęść. A wszystko przez pana Pignona, który pomimo najszczerszych chęci wciąga Pierre’a w istny wir kłopotów....