III liga: Włókniarz Kalisz - Bałtyk Koszalin 2:0

Autor Art za KKPN Bałtyk Koszalin 25 Listopada 2018 godz. 5:42
Wicelider z Kalisza pokonał Bałtyk Koszalin 2:0 (1:0) w ostatnim tegorocznym meczu.

W drugiej połowie staraliśmy się odrobić stratę jednej bramki. Niestety w 89 minucie gospodarze rozstrzygnęli losy meczu zdobywając drugiego gola.
Dobry mecz podopiecznych Mariusza Lenartowicza, jednak rywale, walczący o awans do II ligi okazali się lepsi.
Dziękujemy naszym zawodnikom za trudną rundę. 13 miejsce, przewaga kilku punktów nad strefą spadkową. Szkoda trudnego początku sezonu, kiedy to w 6 meczach zdobyliśmy tylko 2 punkty.

Skład: Witkowski, Senytsia, Jasitczak, Krauze, Rak, Forczmański, Gregorek, Łysiak, Putno, Kisły, Gruchała
Weszli: Górny, Janasik, Czenko, Lisiak