III liga: Górnik Konin - Bałtyk Koszalin 3:1 (1:0)

Autor Art, fot. Górnik Konin TV 8 Września 2018 godz. 18:06
Porażką 1:3 zakończyło się wyjazdowe spotkanie Bałtyku Koszalin z Górnikiem Konin. Honorowe trafienie dla Bałtyku na 1:2 w 89 min. zdobył Paweł Rak. Gole dla Górnika strzelili: Taras Jaworski (20., karny), Mateusz Majer (69) i Fabian Walaszczyk (samobój, 91).

W 92. minucie kontrę gospodarzy niefortunnie przerwał Fabian Walaszczyk i umieścił piłkę w bramce debiutującego w III lidze Maksymiliana Witkowskiego. Szkoda szansy, gdyż rywal  był dziś nawet do pokonania.
Skład: Witkowski Walaszczyk Krauze Czenko Karpiński Jachemek Lisiak Gregorek Putno Łysiak Rak
Weszli: Forczmański Janasik Gruchała Lichmański

Za tydzień, w niedzielę o godz 12.00 Bałtyk podejmować będzie Wierzycę Pelplin.