Dwa medale lekkoatletów Bałtyku

Autor Art za KL Bałtyk Koszalin 27 Sierpnia 2018 godz. 4:11
Reprezentanci KL Bałtyk wywalczyli dwa medale podczas mistrzostw województwa zachodniopomorskiego U16, które odbyły się w Szczecinie.

Srebro w biegu na 100 m zdobył Michał Piejko – 11,92 s w eliminacjach (rekord życiowy i wygrana seria) i 11,95 s w finale. Srebrny medal wywalczyła także na 300 m Weronika Czeszewska – 45,01 s (rekord życiowy).

W towarzyszącym imprezie mityngowi trzecia na 100 m była Julia Tarasewicz – 13,68 s.

Pozostałe wyniki zawodników KL Bałtyk Koszalin: 100 m – Patryk Kłopotek-Główczewski – 12,22 s w eliminacjach i 12,33 s w finale, Weronika Czeszewska – 13,83 s w eliminacjach i 14,05 s w finale, Aleksandra Klemke – 14,30 s, Gracja Suchorska – 14,82 s (rekord życiowy); 300 m – Jakub Gibki – 39,56 s, Aleksandra Klemke – 46,98 s, Gracja Suchorska – 52,17 s; 2000 m – Michał Dobosz – 7.31,27 min.