Gwardia: Ekipy dwie

Autor Art za Gwardia Koszalin 1 Sierpnia 2018 godz. 3:45
Wczoraj piłkarze Gwardii rozegrali mecz kontrolny z Olimpem Gościno, a dziś zmierzą się towarzysko z polanowskim Gryfem. Dlatego trener gwardzistów, Tadeusz Żakieta zdecydował się podzielić kadrę na dwie grupy.

Mecz z Olimpem zakończył się wygraną koszalinian 6:3 (1:1). W pierwszej połowie na listę strzelców wpisał się Daniel Gałach, po przerwie do siatki trafiali Krzysztof Bułka, Patryk Szabat, Dominik Drzewiecki, ponownie Daniel Gałach oraz Maciej Bachleda.

Skład: Dulewicz - Dondera, Stańczyk, Silski, Gołojuch, Kowalewski, Piotrowski, Szczypek, Gałach, Bułka, Szygenda. Grali również:Czyżewski, Kosmalski, Szabat, Maciej Bachleda, Drzewiecki.

W środę Gwardia zagra kontrolnie z czwartoligowym Gryfem Polanów. Początek meczu o godzinie 18.00 na stadionie przy ulicy Fałata 34.