Julia Stasiuk przygotowuje się do startu w mistrzostwach świata

Autor Art za KKT Bałtyk Koszalin 2 Lipca 2018 godz. 5:53
Zawodniczka Koszalińskiego Klubu Taekwondo Bałtyk Julia Stasiuk została powołana przez Polski Związek Kickboxingu do kadry narodowej kadetów starszych

Julia Stasiuk jest aktualną mistrzynią polski w formule light-contact oraz wicemistrzynią polskiw formule kick-light. Zawodniczka KKT Bałtyk będzie przygotować się do mistrzostw świata, które odbędą się 15-23.09.2018 we Włoszech, aktualnie przebywa na zgrupowaniu klubowym w Zakopanem.

Po zdobyciu złotego medalu podczas MP kadetów starszych w Kartuzach, Julia Stasiuk sięgnęła także po tytuł mistrzyni Polski w kickboxingu w kategorii kadetów. Mistrzostwa odbyły się w Węgrowie, a wzięła w nich udział rekordowa liczba 588 zawodniczek i zawodników. W Węgrowie odbyły się Mistrzostwa Polski Kadetów Pointfighting i Light Contact oraz Puchar Polski Dzieci. Stasiuk, prowadzona przez trenera Krzysztofa Pajewskiego  wszystkie swoje pojedynki wygrała przed  czasem.

Julia Stasiuk mistrzynią Polski kadetek

Art, fot. FB/SW Bałtyk Koszalin - 11 Marca 2019 godz. 8:15
Julia Stasiuk, zawodniczka klubu Sporty Walki Bałtyk Koszalin zdobyła Mistrzostwo Polski Kadetów w formule kick light. Mistrzostwa Polski Kadetów Młodszych i Starszych w Kickboxingu w formule Kick Light odbyły się w miejscowości Mysiadło, a Julia większość walk wygrała przed czasem. Jej trenerem jest Krzysztof Pajewski.