IV liga: Lider ograł najsłabszy zespół ligi

Autor Art za FB/Bałtyk Koszalin 10 Czerwca 2018 godz. 13:23
Piłkarze Bałtyku Koszalin pokonali w wyjazdowym meczu jedenastkę Osadnika Myślibórz 3:1(0:0). Bramka Bartłomieja Putno była 100 trafieniem piłkarzy Bałtyku w sezonie 2017/18.

Zespół Bałtyku Koszalin nie zwalnia tempa w rozgrywkach IV ligi. Po męczącym meczu w finale Pucharu Polski z Kotwicą Kołobrzeg koszalinianie pojechali na mecz z ostatnim w tabeli Osadnikiem Myślibórz.

Rywal wygrał 4 ostatnie mecze i mimo degradacji chciał sprawić kolejną niespodziankę. Do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy. W drugiej połowie szybko bramkę zdobył Maciej Gregorek, który był wyróżniającym aktorem tego meczu. Gospodarze  wyrównali, ale Patryk Jachemek strzałem z rzutu wolnego dał Bałtykowi ponowne  prowadzenie. W 70 minucie spotkania po raz trzeci koszalinianie trafili do bramki Osadnika. Bramka Bartłomieja Putno była 100 trafieniem piłkarzy Bałtyku w sezonie 2017/18.

Kapitalna seria trwa. Ostatni mecz w sezonie zagramy w piątek o godz.18.30 a rywalem będzie Sokół Karlino.