IV liga: Bałtyk Koszalin - MKP Szczecinek 5:1 (1:0)

Autor Art 24 Marca 2018 godz. 15:27
Piłkarze Bałtyku Koszalin zdecydowanie pokonali zespół MKP Szczecinek 5:1 (1:0) i nadal są liderami rozgrywek IV ligi.

Zespół Bałtyku Koszalin nie zwalnia tempa i w trzecim tegorocznym meczu inkasuje kolejne trzy punkty. Tym razem na stadionie w Darłowie gościliśmy trzecią drużynie ligi, Miejski Klub Piłkarski Szczecinek. Podopieczni Mariusza Lenartowicza wygrali 5:1 (1:0). Bramki dla Bałtyku strzelili: Paweł Łysiak, Michał Czenko x3 oraz jedna bramka samobójcza. Na uwagę zasługuje świetna skuteczność M. Czenko, który w drugiej połowie w odstępie ok. 20 minut strzelił trzy bramki, zaliczając klasycznego hattricka. Gratulujemy całemu zespołowi, gdyż dzisiaj w meczu z groźną drużyną MKP przez cały czas kontrolowali przebieg wydarzeń i bardzo pewnie wygrali. Cichym bohaterem naszego zespołu był Bartłomiej Putno, który „szalał” na prawym skrzydle i asystował przy wszystkich bramkach strzelonych przez piłkarzy Bałtyku.

Kolejny mecz w Wielką Sobotę w Wolinie.

Najgroźniejszy rywal w walce o awans, Morzycko Moryń, straciło dwa punkty, remisując w Stargardzie z Kluczevią 0:0. Przewaga Bałtyku wzrosła do 9 punktów, przy jednym zaległym meczu rywala.

Skład: Skrzyński, Fijołek, Walaszczyk, Krauze, Biergiel, Jachemek, Rak, Putno, Pazdur, Łysiak, Czenko
Weszli: Fastyn, Karpiński, Gregorek, Kupisz.