Sparing: Błękitni -Bałtyk 3:2 (1:0)

Autor Art za Bałyk Koszalin 25 Lutego 2018 godz. 2:05
W Stargardzie podopieczni trenera Mariusza Lenartowicza czyli czwartoligowi piłkarze Bałtyku Koszalin zmierzyli się z II ligową drużyną, Błękitnych. Koszalinianie po bardzo dobrym spotkaniu ulegli 2:3 (0:1).

Obie bramki dla Bałtyku strzelił Michał Czenko, który jest najskuteczniejszym zawodnikiem w okresie zimowym.
Po bramkach Michała w 66. i 72. minucie koszalinianie prowadzili  2:1. W końcówce meczu( 78. i 86. minuta) dwukrotnie trafił wypożyczony z Pogoni Gracjan Jaroch. Drużyna Błękitnych już za tydzień rozpoczyna drugoligową rywalizację.
Zespół Bałtyku za tydzień miał rozegrać mecz o PP z Falą Gąski. Mecz został przełożony na 4 kwietnia. Obecnie trwa poszukiwanie przeciwnika na kolejny mecz kontrolny.