26 medali w Kaczorach

Autor Ekoszalin z mat. informacyjnych 1 Lutego 2018 godz. 13:57
W Kaczorach odbył się XV Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci i Młodzików. W zawodach startowało ponad 250 zawodniczek zawodników i zawodniczek z całej Polski.

Wśród startujących nie zabrakło judoków z klubu Gwardia Koszalin, którzy łącznie wywalczyli aż 26 medali. Podopieczni trenerów Mariana Standowicza , Cezarego Wojniusza i Tomasza Zawadzkiego wywalczyli następujące miejsca;

W kategorii dzieci starszych U13;

• Kustrzycki Kamil -I miejsce w kat.42 kg( wystkie walki również wygral przed czasem)

• Brodecki Adrian -II miejsce w kat.35 kg
  • Ponadto startowali Grzegorz Czech i Rup Jakub jednak przegrali w eliminacjach.

Był to pierwszy start judoków po obozie zimowym, który pomógł osiągnąć super wyniki młodym judokom - rok temu wywalczyli 22 medale i pierwsze miejsce drużynowo - teraz 26.