Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności. Zamknij.

II liga: Trzeci remis gwardzistów

2017-09-30 06:43:00 Art za Gwardia Koszalin
W meczu otwierającym 11. kolejkę drugiej ligi zespół Gwardii Koszalin podzielił się punktami ROW-em 1964 Rybnik.

Gwardia przystąpiła do tego meczu po dwóch kolejnych remisach - z Rozwojem Katowice i Legionovią Legionowo, z kolei gospodarze wygrali przed tygodniem dość niespodziewanie na wyjeździe z GKS Bełchatów.

Podopieczni Rolanda Buchały byli stroną przeważającą, lecz między słupkami bramki naszej drużyny znakomicie spisywał się Adrian Hartleb. Bramkarz naszego zespołu udanie interweniował po strzałach Sebastiana Siwka i Sebastiana Musiolika. W naszej drużynie na bramkę rywala groźnie strzelał Przemysław Brzeziański, jednak futbolówka minimalnie minęła światło bramki.

Na początku drugiej połowy "Brzezian" znalazł się doskonałej sytuacji, lecz napastnikowi naszego zespołu nie udało się z bliskiej odległości skierować futbolówki do siatki. Gospodarze odpowiedzieli znakomitą sytuacją Pawła Jaroszewskiego, jednak gracz miejscowych przegrał pojedynek z Adrianem Hartlebem.

ROW 1964 Rybnik - Gwardia Koszalin 0:0

Skład Gwardii: Hartleb - Januszkiewicz, Wojciechowski, Stańczyk, Majtyka - Szubert, Shinmura, Przyborowski (61. Baranowski), Poźniak, Kwiatkowski (74. Sopel) - Brzeziański (90. Łysiak)

 

Skomentuj na Facebooku / Zobacz komentarze »
Zobacz popularne artykuły:
 

Rusza modernizacja amfiteatru

11 Czerwca 2018 godz. 4:29 Ala
- 2 lipca ma zostać podpisana umowa na modernizację koszalińskiego amfiteatru. Obiekt w Koszalinie dzięki finansowemu wsparciu programu Interreg 4A nie tylko zmieni się nie do poznania, ale i stanie się dostępny koszalinianom przez cały rok – poinformował Piotr Jedliński, prezydent Koszalina. - Po roku prac wreszcie udało się ustalić konkretną datę podpisania umowy – mówił podczas konferencji Piotr Jedliński, prezydent Koszalina. – Szkoda tracić czasu i czekać z ogłoszeniem przetargów aż do tego czasu. Dlatego wkrótce ruszymy z pierwszym przetargiem na inżyniera kontraktu. Później uruchomimy kolejne przetargi na roboty ogólnobudowlane i specjalistyczne, techniczne. W ogłoszeniach pojawi się klauzula o konieczności pozyskania do realizacji tego celu środków unijnych – zapowiedział Piotr Jedliński, prezydent Koszalina.  - Amfiteatr nie tylko zmieni swój wygląd, ale i funkcję. Stanie się dostępny dla mieszkańców przez cały rok. Zostanie także wyposażony w nowoczesny sprzęt umożliwiający realizację spektakularnych imprez. Tak żebyśmy nie musieli już chodzić po kablach łączących scenę z realizatorami widowiska – dodał prezydent.  - Z ogłoszeniami na przetargi ruszymy szybko, bo po pierwsze – jak pokazuje doświadczenie -  ich uczestnicy swoje oferty składają dosłownie w ostatniej chwili, a po drugie pojawi się mnóstwo pytań. Modernizacja amfiteatru to pod względem trudności wykonania projekt podobny do budowy filharmonii. Wówczas było chyba siedemset zapytań – wyjaśnił Jedliński. Rozstrzygnięcie przetargów ma zbiec się z datą podpisania umowy finansujące ten projekt. Wstępny koszt tej inwestycji to 16 mln złotych. Dokładną ceną ustalą jednak przetargowe rozstrzygnięcia.   ...