IV liga: Bałtyk - Leśnik 5:0 (2:0)

Autor Art za Bałtyk Koszalin 19 Sierpnia 2017 godz. 17:16
Zespół Bałtyku Koszalin pokonał Leśnika Manowo 5:0 (2:0). Bramki dla Bałtyku zdobyli: Wiktor Naworski-2, Krystian Krauze, Arkadiusz Jasitczak i Seweryn Fijołek (karny).

Od początku meczu gospodarze posiadali wielką przewagę, ale przez pół godziny niemiłosiernie pudłowali. Wreszcie w 33 minucie trafił Wiktor Naworski. Ten sam zawodnik strzelił bramkę do szatni w 45 minucie spotkania.
W drugiej połowie przewaga koszalinian nadal się utrzymywała.  Piłkarze Bałtyku zdobyli jeszcze trzy bramki i ostatecznie rozbili byłego trzecioligowca 5:0!

Bałtyk Koszalin - Leśnik Manowo 5:0 (2:0)

Bałtyk: Skrzyński, Jasitczak, Fijołek, Kulon, Biergiel, Krauze, Rak, Jachemek, Pazdur, Putno, Naworski
weszli: Saliwon, Fastyn, Walaszczyk, Janasik.