Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności. Zamknij.
Koszalin, Poland
sport

Gwardia: Porażka na zakończenie

Autor Art za Gwardia Koszalin 19 Czerwca 2017 godz. 7:55
W meczu kończącym sezon 2016/2017 w trzeciej lidze, piłkarze naszego zespołu ulegli na wyjeździe Bałtykowi Gdynia 1:4. Nasza drużyna przystąpiła do tego spotkania pewna zajęcia pierwszego miejsca w rozgrywkach, dającego awans do drugiej ligi.

Gospodarze wciąż mieli szanse na zakończenie sezonu na drugiej pozycji, stąd przystąpili do tego meczu bardziej zmobilizowani. W pierwszych minutach spotkania wiele problemów defensywie naszej drużyny sprawiał doświadczony Piotr Ruszkul. Napastnik Bałtyku dwukrotnie pokonał w tym fragmencie meczu Adriana Hartleba, stwarzając sobie również dwie kolejne znakomite okazje do strzelenia gola.

Nasz zespół odpowiedział szansami Przemysława Brzeziańskiego. Po jednej z nich futbolówka wylądowała nawet w siatce gdyńskiej drużyny, jednak bramka nie została uznana ze względu na pozycję spaloną.

Nasi piłkarze z animuszem rozpoczęli drugą część meczu. Ponownie groźnie w kierunku bramki strzeżonej przez Marcina Matysiaka strzelał Przemysław Brzeziański. Trzeciego gola strzelili jednak gospodarze, a dokładnie uczynił to Piotr Karasiński, wykorzystując precyzyjne dośrodkowanie z rzutu rożnego.

W 69. minucie po dośrodkowaniu Macieja Stańczyka, głową piłkę do siatki posłał Robert Ziętarski. Ostatnie słowo w tym meczu należało jednak do Bałtyku. Z bliskiej odległości na listę strzelców wpisał się Krzysztof Rzepa.