W Bydgoszczy na tatami

Autor Art 4 Października 2016 godz. 2:17
W Bydgoszczy odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek w Judo. Startowało 148 zawodników reprezentujących 42 kluby , w tym dwa koszalińskie – Samuraj i Gwardia. Koszalińscy judocy wywalczyli 11 medali.

Podopieczni terenerów Mariana Standowicza i Wojniusza Cezarego, judocy Gwardii  wywalczyli następujące miesjca:

Szymon Łastowski w kat.81- VI miejsce

Ponadto startował Hubert Bączkowski który odpadł w eliminacjach .

Judocy Samuraja prowadzeni przez trenera  Andrzeja Adamskiego wywalczyli następujące miejsca:

Julka Koślak w kat,57 kg - I miejsce

Grzegorz Babirecki w kat.42 kg - II miejsce

Wiktor Talewski w kat.42 kg - III miejsce

Hania Cygan w kat.52 kg - III miejsce

Weronika Skóra w kat.57 kg - V miejsce

Kolejny start naszych judoków, to udział w Mistrzostwach Polski Młodzików w Judo w Opolu.