CLJ: Lech - Bałtyk 4:2(2:2)

Autor Art 14 Maj 2016 godz. 15:14
Występujący w Centralnej Lidze Juniorów piłkarze Bałtyku Koszalin ulegli w meczu wyjazdowym drużynie lidera rozgrywek, Lechowi Poznań 2:4(2:2).

Mecz rozpoczął się się z powodu spóźnienia koszalinian z dziesięciominutowym opóźnieniem. Podopieczni trenera Mariusza Lenartowicza rozpoczęli pojedynek z dużym animuszem i po 10. minutach walki prowadzili już 2:0. Niestety, gospodarze jeszcze przed przerwą zdołali doprowadzić do remisu. Wyrównali pod koniec pierwszej części gry po problematycznym rzucie karnym.Po zmianie stron bramki zdobywali już tylko lechici, którzy ostatecznie wygrali 4:2. Bramki dla juniorów starszych Bałtyku zdobyli: Filip Karmański (8.min) i Adrian Kwiatkowski (10.). Na listę strzelców Lecha wpisali się: Paweł Tomczyk (13. i  45., karny), Kacper Chodyna (54.) oraz Tomasz Kaczmarek (60.).

Kolejny, ostatni już mecz w sezonie 2015/16 za tydzień w Koszalinie. Gościć będziemy Lechię Gdańsk. Mecz w sobotę o godzinie 13.00. ten mecz zadecyduje o piątym miejscu w końcowej tabeli.