Gwardia pierwsza w Kaczorach

Autor Art , fot. KJ Gwardia Koszalin 24 Lutego 2016 godz. 13:54
Duży sukces odnieśli judocy Gwardii Koszalin. W międzynarodowym turnieju, który odbył się w Kaczorach gwardziści zdobywając 19 medali wywalczyli w klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce.

W Kaczorach odbył się XIII Międzynarodowy Turniej Judo. W zawodach startowało 340 zawodników z 28 klubów w tym reprezentanci Niemiec i Białorusi. Podopieczni trenerów Mariana Standowicza i Cezarego Wojniusza zdobywając 19 wywalczyli I miejsce drużynowo. Koszalinianie wyprzedzili w tej klasyfikacji ekipy ze Słupska i Bydgoszczy. Gwardyjscy judocy

zajęli następujące miejsca w kategoriach junior i młodzik:

Filip Bieliński w kat.42 kg i 46 kg wywalczył I miejsca (walczył w dwóch kategoriach),