7 z rzędu zwycięstwo (wideo)

Autor Art,fot. FB/KSPR Gwardia Koszalin, film: Dawid Baranowski 19 Grudnia 2015 godz. 17:48
Piłkarze ręczni Gwardii Koszalin nie zwalniają tempa. W sobotę pokonując zespół Cartusii Kartuzy 31:21 (15:6) odnieśli siódmą z rzędu drugoligową wygraną.

Podopieczni trenera Piotra Stasiuka po dwóch trafieniach Bartosza Tołłoczki i jednym Kacpra Szpaka w 6.minucie objęli prowadzenie  3:0, którego nie oddali już do końca meczu. Rywal co prawda po kwadransie walki zdołał zbliżyć się na dwie bramki (5:3), ale na więcej już go nie było stać. Gwardziści na przerwę zeszli prowadząc wysoko 15:6. Dobrze dysponowany tego dnia Tołłoczko. W 55. minucie najwyższe w tym pojedynku prowadzenie – 30:17. Ostatecznie pojedynek zakończył się sukcesem gwardzistów 31:21.

Otworzyła także wynik drugiej części I koszalinianie wygrywali 16:6.

Gwardia Koszalin – Cartusia Kartuzy 31:21 (15:6)

Gwardia: Dawid Gryzio, Szymon Kamiński 1, Kacper Szpak 3, Michał Felsztigier 3, Michał Czaplicki 2, Bartosz Tołłoczko 7, Łukasz Czerwiński, Paweł Urbański 3, Piotr Prudzienica 2, Adam Laskowski 1, Henryk Rycharski, Piotr Goerig 2, Jakub Radosz 3, Marek Jakutowicz 4, Mirosław Bugaj, Kacper Dybiec.