Walka do końca się opłaciła

Autor Artur Rutkowski 26 Października 2015 godz. 15:21
Szczypiorniści Gwardii Koszalin wygrali z AZS-em UKW Bydgoszcz 32:28. Spotkanie przez większość czasu było bardzo wyrównane, ale w końcówce koszalinianie przechylili szalę na swoją korzyść.

Pojedynek od początku było wyrównane, po 12 minutach na tablicy widniał remis 5:5. Podopieczni Piotra Stasiuka w kolejnych minutach w dalszym ciągu nie potrafili wyjść na prowadzenie, po pierwszej połowie był remis po 14.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. W 42 minucie AZS UKW prowadził 20:21. Następnie goście opadli z sił, co wykorzystali szczypiorniści Gwardii. W 51 minucie było już 27:23 dla Koszalina. Ostatecznie zawodnicy z Pomorza Środkowego wygrali 32:28.

Kolejny mecz Gwardia rozegra dopiero 14 listopada na wyjeździe z Tytanami Wejherowo. Rywal koszalinian to obecnie czwarty zespół ligowej tabeli. Natomiast podopieczni Piotra Stasiuka plasują się na dziewiątej lokacie.