Z Tczewa bez punktów

Autor Artur Rutkowski 19 Października 2015 godz. 6:58
Koszalińska Gwardia w dalszym ciągu nie zdołała wygrać w wyjazdowych starciu w drugiej lidze szczypiornistów. Podopieczni Piotra Stasiuka, po wyrównanym pojedynku przegrali 27:28 z Samborem Tczew.

Zespół z naszego miasta, w tym spotkaniu potrafił w pierwszej połowie wypracować sobie cztery bramki przewagi. Niestety w kolejnych minutach kontrolę nad meczem przejmował Sambor, który do przerwy zdołał odrobić trzy bramki. Przed drugą połową Gwardia prowadziła 14:13.

Po zmianie stron koszalinianie w kluczowych momentach popełniali zbyt proste błędy, które pozwoliły Samborowi wyjść na prowadzenie. Ostatecznie Gwardia przegrała 27:28.

W kolejnym meczu Gwardia zmierzy się przed własną publicznością z jedenastym w tabeli AZS-em Bydgoszcz. Spotkanie zaplanowano na 24 października, początek o godzinie 15:00.

Sambor Tczew - Gwardia Koszalin 28:27 (13:14)

Gwardia: Gryzio, Rycharski, Bugaj - Ludian 5, Szpak 1, Felsztigier 8, Prudzienica, Urbański 1, Laskowski, Goerig 4, Radosz 1, Jakutowicz 6, M. Kamiński 1.