Zwycięstwo Bałtyku w CLJ

Autor Artur Rutkowski 12 Października 2015 godz. 14:11
Zwycięstwo w Centralnej Lidze Juniorów odnieśli zawodnicy Bałtyku Koszalin, którzy 2:0 pokonali Zawiszę Bydgoszcz. Obie bramki koszalinianie zdobyli już w pierwszej połowie.

Wynik spotkania już w 18 minucie otworzył Marcin Budnik. Drugie trafienie podopieczni Mariusza Lenartowicza zdobyli tuż przed przerwą w 44 minucie wynik spotkania ustalił Jakub Forczmański.

Po 11 kolejkach Bałtyk z 17 punktami na koncie zajmuje bardzo dobre szóste miejsce. Kolejny mecz koszalinianie rozegrają 17 października o godzinie 12:00 z czternastym w tabeli Śląskiem Wrocław.

Zawisza Bydgoszcz - Bałtyk Koszalin 0:2 (0:2)

• Bramki: Marcin Budnik 18, Jakub Forczmański 44