Bałtyk grał w Przechlewie

Autor ekoszalin za FB/Bałtyk Koszalin, 3 Sierpnia 2015 godz. 7:18
Zespół seniorów Bałtyku Koszalin pokonał w sparingu beniaminka IV ligi pomorskiej Brdę Przechlewo 2:1 (2:0). Bramki dla Bałtyku strzelili: Daniel Popiołek i Daniel Piechowski.

Mecz rozpoczął się o godzinie 16.00 z krótka 5-minutową przerwą. Około 55 minuty spotkania w Przechlewie rozległ się sygnał syreny, który równo o godzinie 17.00 honorował 71 rocznicę rozpoczęcia Powstania Warszawskiego. Sędzia dał sygnał do przerwania spotkania i wszyscy obecni na meczu stojąc, w milczeniu, oddali hołd bohaterom.

Sam mecz był typowym meczem kontrolnym. Bałtyk grał w mocno osłabionym składzie, bez czołowych zawodników, powołanych do reprezentacji ZZPN na Regions Cup. Cieszy skuteczność nowych piłkarzy, którzy strzelają bramki dla naszego zespołu.

Kolejny sparing za tydzień w Koszalinie. Bałtyk podejmie Zefir Wyszewo.