Obozowa porażka Gwardii

Autor Artur Rutkowski 25 Lipca 2015 godz. 13:19
Koszalińska Gwardia przegrała z Wartą Poznań 1:2 w kolejnym meczu sparingowym. Podopieczni Łukasza Drożdzala rozegrali wyrównany mecz z najlepszą drużyną w trzeciej ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej.

W pierwszej połowie skuteczniejsza była Warta. Już w pierwszej minucie padła pierwsza bramka dla poznaniaków. Niedługo później, bo już po kwadransie gry było 0:2 dla Warty. Gwardia, również miała swoje okazję, ale nie potrafiła już wykorzystać.

Po zmianie stron gra była jeszcze bardziej wyrównana. Warta i Gwardia miały swoje okazje. Jedyna bramka drugiej połowy padła w 54 minucie dla koszalinian.

Warta Poznań - Gwardia Koszalin 2:1 (2:0)