Koszalin, Poland
sport

Bednarek rezygnuje

Autor Artur Rutkowski 26 Czerwca 2015 godz. 6:11
Marcin Bednarek rezygnuje z funkcji prowadzenia pierwszego zespołu Bałtyku Koszalin.

Koszaliński Bałtyk nie ma ostatnio szczęścia do szkoleniowców. W minionym sezonie drużynę z ul. Andersa prowadziło trzech trenerów Łukasz Korszański do grudnia 2014, następnie do 30 kwietnia drużynę prowadził Wojciech Polakowski, po którym pierwszym trenerem został wieloletni asystent trenerów pierwszego zespołu Marcin Bednarek, który z dniem 30 czerwca przestanie pełnić funkcję szkoleniowca Bałtyku Koszalin.

Podczas ostatniego posiedzenia zarządu, które odbyło się 24 czerwca, Marcin Bednarek złożył na ręce zarządu rezygnację z prowadzenia drużyny. Swoją decyzję Bednarek argumentował sprawami rodzinnymi, a także zwiększonymi obowiązkami zawodowymi. 

 

Dodajmy, że Marcin prowadził drużynę w siedmiu ostatnich meczach ligowych odnosząc trzy zwycięstwa i ponosząc cztery porażki. Zespół zajął trzynaste miejsce w lidze, które nie zagwarantowało utrzymania w tej klasie rozgrywkowej. Doprowadził drużynę do finału Pucharu Polski ZZPN.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł