Bałtyk upokorzony w Dygowie

Autor Artur Rutkowski 31 Maj 2015 godz. 18:59
Bałtyk Koszalin niespodziewanie przegrał wyjazdowe spotkanie z Raselem Dygowo, aż 0:3. Koszalinianie po niedzielnej porażce są w bardzo trudnej sytuacji na dwie kolejki przed końcem sezonu Bałtyckiej Trzeciej Ligi.

Podczas pierwszej połowy mecz toczył się pod dyktando podopiecznych Marcina Bednarka, ale dwie dogodne sytuacje zmarnował skrzydłowy Adrian Rząsa. Tuż przed przerwą w wyniku nieporozumienia Mateusz Jagiełło pokonał własnego bramkarza.

Po zmianie stron gospodarze szybko podwyższyli swoje prowadzenie po dośrodkowaniu doświadczonego Andrzeja Wojciechowskiego strzałem głową Macieja Dulewicza pokonał Piotr Suchwałko. W 57 minucie wynik na 3:0 ustalił Artem Marczenko.

Porażka sprawiła, że aby liczyć się jeszcze w walce o utrzymanie Bałtyk musi w dwóch ostatnich kolejkach zdobyć komplet punktów i liczyć, że KS Chwaszczyno przegra dwa ostatnie pojedynki.