Karbowiak w finale PP MZPN

Autor Artur Rutkowski 21 Maj 2015 godz. 17:33
Legia II Warszawa awansowała do finału rozgrywek o Puchar Polski edycji Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Swój udział w tym sukcesie warszawskiego zespołu miał były zawodnik naszego klubu, Aleksander Karbowiak.

W meczu półfinałowym młodzi legioniści pokonali na wyjeździe Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0. Losy spotkania rozstrzygnęły się tuż przed końcowym gwizdkiem. W 88 minucie gola na wagę prowadzenia zdobył dla warszawskiej drużyny Mateusz Zawal. Kilkadziesiąt sekund później bramkę samobójczą strzelił Reinaldo Melao.

Olek pojawił się na placu gry w 69 minucie meczu, zastępując na murawie Konrada Michalaka. Finałowym przeciwnikiem popularnej „dwójki” będzie Ursus Warszawa.