Gwardia kontynuuje serię

Autor Artur Rutkowski 23 Kwietnia 2015 godz. 21:32
Gwardia Koszalin odniosła kolejne zwycięstwo w rozgrywkach Bałtyckiej Trzeciej Ligi. Przed własną publicznością podopieczni Łukasza Drożdżala wygrali 3:1 z Astrą Ustronie Morskie.

Już w 8 minucie Norbert Neumann w zamieszaniu podbramkowym zachował najwięcej zimnej krwi i wpakował piłkę do siatki. Radość gospodarzy nie trwała jednak zbyt długo, bo już w 13 minucie bezpośrednio z rzutu wolnego Artur Próchnicki skierował futbolówkę do

bramki strzeżonej przez Sebastiana Fabiańskiego.

Kolejne bramki padły w ostatnim kwadransie. Najpierw w 78 minucie Wojciech Wójcik przywrócił prowadzenie Gwardii. Wynik spotkania w 83 minucie ustalił Przemysław Brzeziański.

Od trzech spotkań ligowych Gwardia nie przegrała. Odkąd drużynę przejął Łukasz Drożdżal koszalinianie odnieśli dwa zwycięstwa i raz zremisowali.

Gwardia Koszalin - Astra Ustronie Morskie 3:1 (1:1)

• 8' [1-0] Norbert Neumann
  • 13' [1-1] Artur Próchnicki
  • 78' [2-1] Wojciech Wójcik
  • 83' [3-1] Przemysław Bieziański