Koszalin, Poland
KATEGORIA

Wydarzenia

Co słychać po pierwszym dzwonku?

Ekoszalin fot. Artur Rutkowski - 4 Września 2014 godz. 7:05
Wszechobecny w szkołach hałas dla wielu dzieci, szczególnie tych idących po raz pierwszy do szkoły, może być szokiem, potęgującym stres związany z pierwszymi dniami w nowym środowisku.

Miejski układ komunikacyjny pod głosowaniem

Ekoszalin.pl na podst. inf. UM w Koszalinie - 4 Września 2014 godz. 6:41
Dzisiejsza nadzwyczajna sesja rady miejskiej w całości poświęcona jest podjęciu uchwały w sprawie studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Koszalina.

Zostań dyplomatą

Ekoszalin na podstawie inf. Biura Rzecznika Prasowego Ministerstwa Spraw Zagranicznych - 4 Września 2014 godz. 6:14
Rozpoczął się nabór na aplikację dyplomatyczno-konsularną 2015.

Pomoc dla ukraińskich żołnierzy

Robert Kuliński - 3 Września 2014 godz. 18:29
Roman Biłas, przewodniczący koszalińskiego oddziału Ukraińców w Polsce zakupił i przekazał w Kijowie 20 kamizelek kuloodpornych, dla armii ukraińskiej walczącej z rosyjskim agresorem. Opracowywany jest także szeroko zakrojony plan dalszej pomocy.

Uwolnij pomysł!

ekoszalin za Justyna Popek / fot. Jan von Holleben - 3 Września 2014 godz. 15:27
Fundacja Orange zaprasza organizacje i instytucje pracujące z dziećmi i młodzieżą do zgłaszania swoich pomysłów na działania, w których młodzi uczestnicy staną się twórcami kultury. Autorzy najciekawszych projektów otrzymają grant na ich realizację.

Mała wielka zmiana

Robert Kuliński/ info. tech.wp.pl - 2 Września 2014 godz. 13:00
Trwają testy nowej funkcji, która ma niebawem wejść do serwisu facebook.