Zwycięskie "ostatki" koszalińskich trzecioligowców

2019-07-29 06:52:00 Art za KKPN Bałtyk i Gwardia Koszalin
Piłkarze Bałtyku Koszalin i Gwardii Koszalin mają za sobą ostatnie mecze sparingowe. Oba nasze zespoły odniosły w nich zwycięstwa. Bałtykowcy triumfowali nawet dwukrotnie...
Wideo z artykułu: Zwycięskie "ostatki" koszalińskich trzecioligowców

Dużą skutecznością imponują gracze Bałtyku, którzy w dwóch sobotnich meczach strzelili aż 10 goli. Najpierw pokonali  4:1 MKP Szczecinek (bramki zdobyli: Dawid Gruchała x3 i Marcel Ziemann), a następnie ograli 6:0 (2:0) Regę TrzebiatówW tym spotkaniu na listę strzelców wpisali się: Łukasz Włodarczyk, Bartłomiej Putno x2, Michał Czenko, Maciej Gregorek i jedna samobójcza.

Z kolei piłkarze Gwardii Koszalin ostatnim przed ligą sparing rozegrali w Słupsku. Spotkanie wygrali 2:0 (0:0) gwardziści.

Po bezbramkowej pierwszej połowie, po przerwie do siatki rywali trafił najpierw Maciej Bachleda, a w końcówce meczu rezultat ustalił Kacper Gołojuch.

Już w najbliższą sobotę oba koszalińskie kluby rozpoczną rywalizację o ligowe punkty. Bałtyk zagra na wyjeździe z Sokołem Kleczew, a gwardia także "na wyjeździe" zmierzy się z Pogonią II Szczecin.