Gwardia pierwsza w trójmeczu

2018-07-29 04:38:00 At za Gwardia Koszalin
Na stadionie im. Stanisława Figasa rozegrano piłkarski trójmecz z udziałem jedenastek Wybrzeża Biesiekierz, Iskry Białogard i Gwardii Koszalin. Gospodarze odnieśli dwa zwycięstwa.

W meczu z Wybrzeżem Gwardia wystąpiła w mocno młodzieżowym składzie, wspartym bardziej doświadczonymi - Adrianem Hartlebem, Danielem Wojciechowskim, a  w drugiej połowie Krzysztofem Bułką. W spotkaniu rozgrywanym 2x25 minut  zwyciężyli 2:0 koszalinianie po golach Kacpra Kowalewskiego i Huberta Szczypka .

Skład: Hartleb - Gołojuch, Silski, Wojciechowski, Mateusz Bachleda, Szabat (Bułka), Piotrowski, Wasilewski, Szczypek, Kowalewski, Szygenda.

W drugim meczu Gwardia zmierzyła się z Iskrą Białogard (grano 2x25 minut) i ograła rywala 6:0. Dwukrotnie do siatki trafili Dominik Drzewiecki i Michał Szubert, ponadto na listę strzelców wpisali się również Aleksander Karbowiak i Paweł Bednarski.

Skład: Dulewicz - Maciąg, Stańczyk, Wojciechowski, Dondera, Karbowiak (Bułka), Majtyka, Bednarski, Gałach, Szubert (Karbowiak), Drzewiecki.