Gwardia postrzelała w meczu z MKP

2018-01-25 08:07:00 Art za Gwardia Koszalin
W trzecim meczu sparingowym podczas przygotowań do rundy wiosennej w drugiej lidze, nasz zespół ograł MKP Szczecinek 10:1.

Już w ósmej minucie rezultat spotkania otworzył Michał Szubert. Do upływu trzudziestu minut gry nasza drużyna zdobyła cztery kolejne gole. Trzykrotnie do siatki trafił testowany w naszym zespole Damian Szpak, a swoje drugie trafienie dołożył również Szubert. W ostatnich chwilach przed przerwą dwa razy bramkarza rywali pokonał jeszcze Aleksander Karbowiak i do przerwy nasz zespół prowadził 7:0.

Po zmianie stron po raz czwarty w tym spotkaniu do siatki trafił Szpak. Ponadto na listę strzelców wpisali się również Przemysław Brzeziański i Adrian Kwiatkowski. Jedyną bramkę dla MKP strzelił Adam Jabłoński.

Obok Damiana Szpaka, w naszym zespole sprawdzani byli również m.in. młody bramkarz Jakub Łącki (Gryf Słupsk), Aleks Silski i Maksymilian Szwak (obaj juniorzy Warty Poznań) czy występujący w poprzednim sezonie w naszej drużynie, a jesienią w Wierzycy Pelplin - Jeremiasz Grela.

Kolejny test-mecz Gwardia rozegra w najbliższą sobotę na koszalińskim euroboisku z Sokołem Karlino.

Skład Gwardii: Dulewicz - Dondera, Silski, Baranowski, Majtyka, Szubert, Shinmura, Ginter, Przyborowski, Karbowiak, Szpak. Grali także: Hartleb, Łącki - Wojciechowski, Bany, Bachleda, Maciąg, Mikołajczak, Grela, Brzeziański, Szwak, Szabat, Kwiatkowski.