II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Koszalinie kończy 65 lat. – Mamy świadomość, że w przeszłości była to bardzo dobra szkoła. Dzisiejszy „Bronek” trzyma wysoki poziom. Myślę, że w przyszłości nadal tak będzie. – mówi Wiktor Kamieniarz, dyrektor II LO w Koszalinie.