Koszalin, Poland
KATEGORIA

Gelerie

„Muzyk” otwarty dla wszystkich

Paweł Kaczor - 20 Kwietnia 2013 godz. 16:36
Dziś, 20 kwietnia, o godz. 11.00 rozpoczął się „Dzień otwarty” w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Koszalinie, przy ul. Fałata 32. Goście m.in. przyglądali się ok. godzinnemu koncertowi w wykonaniu uczniów i nauczycieli „Muzyka”, oglądali sale lekcyjne, a także próbowali swoich sił w grze na instrumentach.

Ostar for Dydek 2013

Artur Rutkowski - 20 Kwietnia 2013 godz. 8:51
Prawie pełne trybuny, około setki dziewcząt i chłopców. Dramatyczna rywalizacja, nadpodziw sprawna mlodzież i zaangażowani nauczyciele i trenerzy! Czego można żądać więcej, aby uczcić pamięć Małgosi Dydek?

FOTOKOSZALIN 2

Artur Rutkowski - 20 Kwietnia 2013 godz. 8:30
Drugi już wernisaż w Kawałku Podłogi przygotowany przez grupę "FOTOKOSZALIN" za nami. Tym, razem tematem wystawy był wszelkorozumiany "Portret". Na ścianie zawisło 16 wspaniałych fotografii, które można podziwiać do końca maja. Grupa "FotoKoszalin" to otwarte grono ponad 15 aktywnych sympatyków fotografii - młodszych i starszych fotoamatorów, a także osób na co dzień pracujących w zawodzie. Grupa spotyka się regularnie raz w miesiącu, by podzielić się swoimi dokonaniami fotograficznymi, a także prowadzi plenery i warsztaty, na których uczestnicy podciągają swoje fotograficzne umiejętności.

W Obronie piękna

Patrycja Koźlarek - 19 Kwietnia 2013 godz. 20:50
W obronie piękna, w obliczu unicestwienia twórczych myśli Stanisław Mazuś walczy najprostszymi środkami jakimi są farby i pędzle. Broń, która sprawdza się najskuteczniej po dziś dzień zaprezentował podczas piątkowego wernisażu w Centrum Kultury 105.

Nietykalne w Pałacu Młodzieży

Patrycja Koźlarek - 19 Kwietnia 2013 godz. 20:33
W Galerii Fotografii w Pałacu Młodzieży odbył się wernisaż prac młodego artysty Maksymiliana Radawskiego. Oryginalne fotografie i inspirująca wypowiedz twórcy zaciekawiła licznie przybyłe grono pasjonatów tego rodzaju sztuki.

4. Noc w Bibliotece

Paweł Kaczor / fot. Patrycja Koźlarek - 19 Kwietnia 2013 godz. 20:25
W piątek, 19 kwietnia, o godz. 18.00 rozpoczęła się 4. Noc w Bibliotece. „Myślą przewodnią” wydarzenia, którego celem było przyciągnięcie jak największej ilości osób do Koszalińskiej Biblioteki Publicznej, był PRL. Imprezę odwiedziło liczne grono gości.