Koszalin, Poland
KATEGORIA

Gelerie

Zbiornik prawie gotowy

Artur Rutkowski - 25 Czerwca 2014 godz. 19:08
Tylko kilka dni pozostało do otwarcia kąpieliska i WakeParku. Natomiast już od dzisiaj mieszkańcy mogą podziwiać fontannę, jaka powstała na zalewie. W weekend wielkie otwarcie, z wieloma atrakcjami dla całych rodzin.

Rewitalizacja Rynku

Paweł Kaczor / info. UM Koszalin - 24 Czerwca 2014 godz. 11:57
Zgodnie z umową firma „Infrabud”, która jest wykonawcą rewitalizacji Rynku Staromiejskiego, ma zakończyć ją do 30 czerwca. Wiadomo już, że to nie możliwe. – Liczymy, że prace zostaną zakończone ok. miesiąc później. – mówi Robert Grabowski, Rzecznik Prasowy Prezydenta Koszalina.

Otwarcie Festiwalu "Młodzi i Film"

Artur Rutkowski - 24 Czerwca 2014 godz. 9:07
Wczoraj odbyła sie uroczysta gala otwarcia 33 edycji Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film". Nie zabrakło tradycyjnych elemntów inaugracji, czyli złożenia podpisów na pamiątkowej ścianie przez członków jury i projekcji dokumentu realizowanego podczas zeszłorocznej edycji. Publiczność miała okazję usłyszeć także minirecital Karoliny Czarneckiej i obejrzeć film opowiadający historię grupy Miłość. Przed nami pięć dni maratonu z młodym polskim kinem.

Na pomoc Agnieszce

Robert Kuliński - 23 Czerwca 2014 godz. 19:30
W Centrali Artystycznej rozpoczęła się sprzedaż prac uczniów koszalińskiego „Plastyka”, z której dochód przeznaczony jest na zabieg i rehabilitację Agnieszki Gawron.

KOMIK IV za nami

Artur Rutkowski - 22 Czerwca 2014 godz. 13:19
Odbyła się już czwarta runda Koszalińskich Mistrzostw Kierowców. Niestety czerwcowa odsłona popularnego KoMiK-a nie cieszyła się zbyt dużym zainteresowaniem. Kibiców praktycznie nie było na koszalińskim torze, a szkoda. Kierowcy, po raz kolejny udowodnili, że potrafią prowadzić swoje auta osiągając dobre rezultaty. Wyniki zawodów podamy wkrótce.

MPKK: Dzień II - AZS I - Kotwica 69:81

Artur Rutkowski - 22 Czerwca 2014 godz. 10:36
Podczas drugiego dnia zmagań Mistrzostw Polski Klubów Kibica w Koszalinie doszło m.in. do derbów Pomorza Środkowego. AZS I niestety nie sprostał Kotwicy Kołobrzeg, która okazała się lepsza, wygrywając 81:69