Koszalin, Poland
KATEGORIA

Gelerie

ENERGA AZS - Piotrcovia Piotrków Trybunalski 36:23

Artur Rutkowski - 29 Października 2014 godz. 20:14
Akademiczki bez większych problemów odniosły kolejne zwycięstwo przed własną publicznością. Po jednostronnym spotkaniu ENERGA AZS pokonała pewnie zespół Piotrcovii Piotrków Trybunalski 36:23

Boniek spotkał się z kibicami

Artur Rutkowski - 28 Października 2014 godz. 19:07
Były spotkania z klubami, prezydentem, dziennikarzami, ale najważniejszym punktem przyjazdu do Koszalina, prezesa PZPN - Zbigniewa Bońka było spotkanie z fanami piłki nożnej. Spotkanie upłynęło w sympatycznej atmosferze, było sporo ciekawych pytań, nie zabrakło pamiątkowych zdjęć i autografów zapraszamy do galerii.

Boniek spotkał się młodymi piłkarzami

Artur Rutkowski - 28 Października 2014 godz. 14:15
Prezes PZPN Zbigniew Boniek odwiedził nasze miasto. Spotkał się m.in. z młodymi piłkarzami koszalińskich klubów Bałtyku i Gwardii. Podczas pobytu na stadionie przy ul. Fałata stwierdził, że obiekt ten niewiele się zmienił, od jego ostatniej wizyty, kiedy to jeszcze był piłkarzem. Pamiętał, że kiedyś grał na stadionie Gwardii, ale szczegóły wypadły z pamięci… Szef PZPN pogratulował gwardzistom miejsca lidera w bieżących rozgrywkach Bałtyckiej Trzeciej Ligi. Pozował do pamiątkowych zdjęć, rozdawał autografy i popisywał koszulki i piłki najmłodszym piłkarzom.

Centrum Pielgrzymkowo-Turystyczne

ArtRut., fot. ArtRut - 28 Października 2014 godz. 10:32
Etap wzmacniania wieży widokowej betonową opaską zakończony.

Lądowisko otwarte

Artur Rutkowski - 27 Października 2014 godz. 12:03
Lądowisko przy koszalińskim Szpitalnym Oddziale Ratunkowym zostało oficjalnie otwarte. Płyta ma wymiary 25x25 m i umieszczona jest na konstrukcji 3,2 m ponad poziomem terenu. Do transportu rannych z poziomu lotniska służyć będzie winda i dwa dojazdy. Lądowisko będzie służyło zarówno do odbierania rannych, jak i do transportów szpitalnych. Śmigłowiec LPR-u będzie mógł wylądować i podjąć osobę, której koszaliński szpital nie będzie w stanie udzielić pomocy. Dojazd do lądowiska jest możliwy od strony ul. Leśnej oraz bezpośrednio z terenów szpitala. Lądowisko posiada również oświetlenie przeszkodowe oraz panel sterowniczy znajdujący się w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, który ma bezpośredni kontakt z pilotem nadlatującego śmigłowca.

Morsy w Wodnej Dolinie

ArtRut, fot. fb/andrzej jakubowski - 26 Października 2014 godz. 19:29
Zimno? Może…. ale nie dla wszystkich!