Koszalin, Poland
KATEGORIA

Gelerie

Spotkanie wigilijne

ekoszalin, fot. PIG/Marcin Betliński - 23 Grudnia 2016 godz. 5:28
Świąteczne i noworoczne życzenia złożyli sobie przedsiębiorcy zrzeszeni w Północnej Izbie Gospodarczej Koszalinie. Corocznie spotkanie wigilijne odbyło się 21 grudnia 2016 ( środa) roku w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym.

"Rozproszeni" razem w Pałacu Młodzieży

Dawid Baranowski - 22 Grudnia 2016 godz. 20:17
Tłumy miłośników fotografii zgromadził wernisaż X Dorocznej Wystawy Fotografii „Rozproszeni”. Organizatorzy sięgnęli pamięcią do początków istnienia pracowni w MDK i w POKP, a także Pałacu Młodzieży. Na wystawie zobaczyć można prace wychowanków pracowni fotografii prowadzonej przez Monikę Kalkowską.

Turniej w Szczecinie

Art, fot. Monika Hirniak. - 22 Grudnia 2016 godz. 7:58
Dwa zespoły piłkarzy ręcznych SP 18 Koszalin zajęły dwa drugie miejsca w rozegranym w Szczecinie ogólnopolskim turnieju.

Era Kobiet dyskutuje

ekoszalin, fot. Sabina Marcinkowska - 22 Grudnia 2016 godz. 6:57
Stowarzyszenie Era Kobiet odbyło w pubie "Pod Gryfami" spotkanie organizacyjne. Omawiano organizację takich wydarzeń jak One Billion Rising (Nazywam się Miliard Koszalin Mielno), czy Regionalny Kongres Kobiet .

ENERGA AZS druga w Koszalinie

Dawid Baranowski - 21 Grudnia 2016 godz. 18:18
Zwycięstwem zespołu mistrzyń Polski, drużyny MKS Selgrosu Lublin zakończył się rozegrany w Koszalinie turniej towarzyski o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Drugie miejsce zajęły piłkarki ręczne Energa AZS Koszalin, które w ostatnim swoim pojedynku pokonały drużynę Kram Start Elbląg 26:20 (12:14). I miejsce - MKS Selgros Lublin - Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego II miejsce - Energa AZS Koszalin - Puchar Prezydenta Miasta Koszalina III miejsce - KRAM Start Elbląg - Puchar Dyrektora Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie IV miejsce - AZS Łączpol AWFiS Gdańsk V miejsce - UKS PCM Kościerzyna Zawodniczka Turnieju - Joanna Chmiel / Energa AZS Koszalin Strzelczyni Turnieju - Sylwia Lisewska / KRAM Start Elbląg Bramkarka Turnieju - Beata Kowalczyk / Energa AZS Koszalin

Ręczny turniej: Pierwszy dzień za nami

Dawid Baranowski, FB/Energa AZS Koszalin - 20 Grudnia 2016 godz. 15:23
W koszalińskiej Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Śniadeckich rozgrywany jest Turniej Piłki Ręcznej Kobiet o Puchar Marszałka Województwa. W pierwszym swoim kontrolnym pojedynku Energa AZS Koszalin uległa drużynie mistrzyń kraju, MKS Selgros Lublin 26:29 (13:15). W drugim spotkaniu gospodynie ograły zespół UKS PCM Kościerzyna 33:24 (19:8). Wyniki innych spotkań: MKS Selgros Lublin - KRAM Start Elbląg 29:28 (16:17) UKS PCM Kościerzyna - AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 25:36 (11:24) AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 24-32 KRAM Start Elbląg 24:32 (13:18) Dziś kolejny dzień zmagań. Początek godz. 9:30 do Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie. Walka o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego