Wydarzenia
Wzruszająca Gala Jubileuszu Złotych Godów w Koszalinie
Autor Ala, fot. FB/Tomasz Sobieraj/Radek Koleśnik / UM Koszalin godzinę temu
W sali widowiskowej Centrum Kultury 105 w Koszalinie odbyła się XV Gala Jubileuszu Złotych Godów. Tegoroczna uroczystość była wyjątkowym spotkaniem z parami małżeńskimi, które od wielu lat wspólnie budują swoje życie na miłości, wzajemnym szacunku, cierpliwości i przyjaźni. W wydarzeniu uczestniczyły 22 pary obchodzące piękne jubileusze wspólnego życia - kamienne, złote, szmaragdowe i diamentowe gody. Podczas gali 21 par otrzymało Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Odznaczenia wręczyli prezydent Koszalina Tomasz Sobieraj, wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Izabela Wesołowska oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Katarzyna Bassel. Była to okazja do złożenia jubilatom gratulacji, podziękowań oraz życzeń kolejnych wspólnych lat w zdrowiu, radości i szczęściu. Galę uświetnił występ artystyczny Zespołu Bałtyk.