Wydarzenia
Wakacje wystartowały w hawajskim stylu na Jeziorze Jamno
Autor Ala, fot. FB/Koszalin Centrum Pomorza/Radek Koleśnik / UM Koszalin 59 minut temu
Wakacje rozpoczęły się w wyjątkowo kolorowej i tanecznej atmosferze. Na Jeziorze Jamno odbył się pierwszy rejs Hawaii Party na pokładzie Statku Julek, który przyciągnął miłośników dobrej zabawy, muzyki i letniego klimatu. Uczestnicy wydarzenia mogli poczuć prawdziwie wakacyjną atmosferę już od pierwszych chwil rejsu. Na pokładzie nie zabrakło hawajskich dekoracji, muzyki granej przez DJ-a na żywo oraz dobrej energii, która towarzyszyła pasażerom podczas podróży po jeziorze. Rejs po Jeziorze Jamno był okazją nie tylko do wspólnej zabawy, ale także do podziwiania letnich widoków i spędzenia czasu w nietypowy sposób. Hawajski klimat, muzyka i wakacyjna oprawa sprawiły, że wydarzenie stało się atrakcyjną propozycją zarówno dla mieszkańców, jak i turystów.