Wydarzenia
Absolutorium na Wydziale Humanistycznym Politechniki Koszalińskiej. 81 osób pożegnało się z uczelnią
Autor Ala, fot. Adam Paczkowski/Politechnika Koszalińska godzinę temu
Na Wydziale Humanistycznym Politechniki Koszalińskiej odbyło się uroczyste absolutorium. Z uczelnią symbolicznie pożegnało się 81 osób kończących studia na kierunkach: Pedagogika, Filologia angielska, Dziennikarstwo i komunikacja społeczna oraz Europeistyka. Absolwentom gratulacje złożyli przedstawiciele władz uczelni i wydziału, w tym rektor Politechniki Koszalińskiej dr hab. Danuta Zawadzka, prof. PK, prorektor dr hab. inż. Tomasz Królikowski, prof. PK oraz dziekan Wydziału Humanistycznego dr hab. Michał Polak, prof. PK.