Koszalin, Poland
Sport

II edycji Gminnej Ligi Szóstek

Autor Art, fot. Antoni Górkiewicz 9 godzin temu
Najlepszą drużyną II edycji została ekipa FC po 30, która zajęła pierwsze miejsce i sięgnęła po Puchar Wójta Gminy Biesiekierz. Drugie miejsce wywalczyli Koledzy z Boiska, a na trzecim stopniu podium stanęły Polskie Gumisie. Czwarte miejsce przypadło drużynie FC Bielice, natomiast piąte zajęła ekipa Team Bieliki. Tytuł Króla Strzelców zdobył Mateusz Nowaszczuk, który przez cały sezon regularnie trafiał do siatki i potwierdził swoją skuteczność pod bramką rywali. Najlepszym bramkarzem został Andrzej Kaźmierczak, doceniony za wiele świetnych interwencji, pewność między słupkami i pomoc swojej drużynie w najważniejszych momentach. Nagrodę Fair Play otrzymał Jakub Kwiatkowski za sportową postawę, szacunek do przeciwników i pokazanie, że o zwycięstwo można walczyć z klasą. Wyróżnienie za Najładniejszą Bramkę trafiło do Jakuba Woźnego. Jego trafienie wywołało duże emocje i było jednym z tych goli, które chce się oglądać jeszcze raz.

1/42

2/42

3/42

4/42

5/42

6/42

7/42

8/42

9/42

10/42

11/42

12/42

13/42

14/42

15/42

16/42

17/42

18/42

19/42

20/42

21/42

22/42

23/42

24/42

25/42

26/42

27/42

28/42

29/42

30/42

31/42

32/42

33/42

34/42

35/42

36/42

37/42

38/42

39/42

40/42

41/42

42/42

Jeżeli nie życzą sobie Państwo, aby Państwa zdjęcie było zamieszczone w naszej galerii, prosimy przesłać informacje na adres email: redakcja@ekoszalin.pl. W tytule prosimy umieścić słowo WIZERUNEK. Po otrzymaniu informacji zdjęcie zostanie usunięte.
Galeria z artykułu: Zakończenie II edycji Gminnej Ligi Szóstek o Puchar Wójta Gminy Biesiekierz