Sport

Sparing: Gwardia - Rega 1:0

Autor Dominik Wasilewski 26 Stycznia 2019 godz. 13:17
Trzecioligowi piłkarze Gwardii Koszalin w sobotę rozegrali drugi w tym roku mecz kontrolny. Na euroboisku ich rywalem była drużyna Regi Trzebiatów. Spotkanie było rozgrywane w systemie 3x30 minut. Pojedynek zakończył się wygraną Gwardii 1:0. Jedyną bramkę, w drugiej tercji meczu, zdobył Bartosz Maciąg. Szkoleniowiec gwardzistów miał do swojej dyspozycji ponad 25 zawodników. Zabrakło wracających do zdrowia Adriana Hartleba i Michała Szuberta. Skład Gwardii: I tercja: Łącki - Wojciechowski, Stańczyk, Silski, Dondera, Gołojuch, Kosmalski, Szczypek, Pytlewski, Kowalczyk, Drzewiecki. II tercja: Łącki (Dulewicz) - Wojciechowski, Stańczyk, Czyżewski, Szwak, Maciąg, Ginter, Piotrowski, Bednarski, Drzewiecki, Cybula. III tercja: Dulewicz - Mateusz Bachleda, Silski, Czyżewski, Maciąg, Piotrowski, Wasilewski, Bednarski, Maciej Bachleda, Karbowiak, Szygenda.