Sport

III liga: Bałtyk Koszalin - Chemik Bydgoszcz 2:3(2:3)

Autor Art, fot. Dominik Wasilewski 1 Września 2018 godz. 18:53
Trzecioligowi piłkarze Bałtyku Koszalin ulegli bydgoskiemu Chemikowi 2:3. Był to mecz walki i ambicji. Bramki dla zespołu z Koszalina zdobyli: Maciej Gregorek i Krystian Krauze. Gole padły w końcówce I połowy. Goście objęli prowadzenie, zdobywając gole w 41 i 42 minucie. Kontaktową bramkę zdobył w 44 minucie Maciej Gregorek. W II połowie Bałtyk zaatakował, stworzył kilka sytuacji ale świetnie bronił bramkarz gości Jedyna akcja Chemika zakończyła się bramką. Bałtyk wciąż atakował i w 79 minucie Krystian Krauze zdobył bramkę kontaktową. Jeszcze w doliczonym czasie gry Paweł Łysiak trafia w poprzeczkę.