Sport

Gwardia Koszalin: Porażka na zakończenie

Autor Art,fot.Dominik Wasilewski 26 Listopada 2017 godz. 14:23
Koszalinianie w ostanim w tym roku meczu ligowym ulegli ŁKS Łódź 0:1 (0:0). Mimo porażki Gwardia rozegrała dobre spotkanie. Pierwsza połowa to dobra, konsekwentna, ale niestety nieskuteczna gra gwardzistów. W 6.min groźna akcja Gwardii - dośrodkowanie, strzał głową, ale Kołba na posterunku. W 34.min gospodarze mieli świetną sytuację na zmianę wyniku miał Brzeziański, ale jego strzał z 17 metrów poszybował tuż nad poprzeczką. W 72.min koszalinianie mieli kolejną okazję na zmianę rezultatu. Z ok.19 m z wolnego groźnie uderzył Poźniak, ale bramkarz ŁKS zdołał obronić. Trzy minuty później Gwardia straciła gola. Na listę strzelców wpisał się rezerwowy Rodinow. W 78. min koszalinianie mieli pecha. Piłka po uderzeniu Szuberta trafiła w słupek. Gwardia Koszalin – ŁKS Łódź 0:1 (0:0) 0:1 Rodinow (75.) Żółte kartki: Mikołajczak, Brzeziański, Kweiatkowski – Guzik Gwardia: A. Hartleb - P. Baranowski, B. Maciąg, D. Wojciechowski, N. Dondera, P. Brzeziański (72. Januszkiewicz), A. Kwiatkowski, J. Shimmura, R. Mikołajczak, K. Poźniak, A. Sopel. Na zmiany: Przyborowski, Majtyka ŁKS: M. Kołba - K. Rozmus, M. Rozwandowicz, L. Bielak, B. Widejko, D. Guzik (83. Pyrdoł), P. Bryła (56. Rodinow), T. Margol, P. Kocot (77.Gamrot), Ł. Zagdański (69. Burkhadt)