Wygrywają, aż miło

Autor Artur Rutkowski 29 Września 2013 godz. 9:56
Trzecie zwycięstwo w rozgrywkach drugiej ligi mężczyzn odnieśli podopieczni Mariusza Wnuka. W sobotę (28 września) w spotkaniu wyjazdowym pokonali Tytanów Wejherowo 32:23.

Od początku spotkania zarysowała się przewaga gwardzistów, po kilku minutach prowadzili oni już różnicą kilku bramek. Do przerwy koszalinianom udało się uzyskać prowadzenie 18:12.

Po zmianie stron niesieni głośnym dopingiem miejscowi walecznością i wolą walki starali się odrabiać straty. Jednak będąca w wysokiej formie Gwardia zdołała jeszcze powiększyć przewagę do dziewięciu punktów - mecz zakończył się wynikiem 32:23.

Warto dodać, że duży udział w wysokim zwycięstwie miała skuteczność z rzutów karnych.

Kolejny mecz szczypiorniści z Koszalina rozegrają już 5 października o godzinie 17:00, a rywalem będzie AZS UMK Toruń, który jeszcze nie odniósł zwycięstwa w obecnym sezonie.