Teofilak poprawia życiówkę

Autor Artur Rutkowski 27 Kwietnia 2015 godz. 6:30
Lekkoatleci z Bałtyku Koszalin w minioną niedzielę w Złocieńcu rozpoczęli sezon startując w Otwartych Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego UKS i MKS. Znakomicie spisał się w zawodach Kamil Teofila, który poprawiając swój czas życiowy triumfował w biegu na 1000 metrów.

Wspomniany zawodnik od teraz może pochwalić się znakomitym czasem 2 minut, 36 sekund i 50 setnych sekundy. Ponadto udane starty zaliczyli inni zawodnicy z KL Bałtyk Koszalin. W rzucie oszczepem juniorów młodszych (700 g) Sebastian Szymański zajął szóste miejsce – 40,89 m. Julia Tarasewicz uzyskała szósty czas w rywalizacji młodziczek w biegu na 100 m – 13,83 s. Adam Kasprowicz był dziesiąty wśród młodzików na 1000 m – 3.00,89 min.

Już 2 maja koszalinianie wystartują w kolejnych zawodach, tym razem  w Mityngu Otwarcia Sezonu KL Iskra Białogard (Stadion Miejski w Białogardzie, godz. 16).