Sport

III liga: Drawa Drawsko Pomorskie - Bałtyk Koszalin 1:1 (0:0)

Autor Artur Rutkowski 19 Kwietnia 2014 godz. 13:28
Koszaliński Bałtyk mierzył się się z Drawą Drawsko Pomorskie. Było to spotkanie na szczycie III ligi. Po wyrównanej grze podopieczni Wojciecha Polakowskiego zremisowali 1:1 z Drawą Drawsko Pomorskie.

25/25

Jeżeli nie życzą sobie Państwo, aby Państwa zdjęcie było zamieszczone w naszej galerii, prosimy przesłać informacje na adres email: redakcja@ekoszalin.pl. W tytule prosimy umieścić słowo WIZERUNEK. Po otrzymaniu informacji zdjęcie zostanie usunięte.

Bałtyk Koszalin przegrał swój mecz ligowy z Cartusią Kartuzy 0:1. Jedyna bramka w meczu padła w pierwszej połowie. Jest to pierwsza porażka koszalinian od trzech spotkań. Bałtyk do sobotniego meczu  przystępował po trzech remisach z rzędu. W szóstej, siódmej i ósmej kolejce podopieczni trenera Łukasza Korszańskiego remisowali z Lechią II Gdańsk, Drawą Drawsko Pomorskie i Chemikiem Police. Natomiast Cartusia przed meczem zajmowała odległe 13. miejsce w lidze. Piłkarze z Kartuz grają nieco lepiej na wyjazdach, dlatego Bałtyk liczył na przełamanie passy remisów zwycięstwem   W pierwszej połowie więcej szczęścia miała po swojej stronie drużyna Cartusii, która objęła prowadzenie w 24 minucie po uderzeniu Karola Domjana. Po zmianie stron więcej bramek widzowie w Kartuzach nie oglądali.    Następny mecz koszalinianie rozegrają również na wyjeździe, a przeciwnikiem będzie wymagająca Arka II Gdynia. Piłkarze z Trójmiasta należą do czołówki trzeciej ligi. Ponadto w tym samym czasie, co Bałtyk rywalizował z Cartusią, Arka ograła wysoko, bo 3:0 lidera rozgrywek KS Chwaszczyno.