Sport

Tłumy, mimo deszczu

Autor Artur Rutkowski 12 Września 2013 godz. 21:34
W czwartkowy deszczowy wieczór aktywni mieszkańcy Koszalina i okolic mogli sprawdzić swoje siły w pięciokilometrowym biegu po Górze Chełmskiej. To druga edycja Leśnej Piątki w tym roku. Udział w imprezie wzięło ponad trzysta osób. Trasa prowadziła przez koszalińskie lasy w pobliżu Góry Chełmskiej. Na panie, które ukończyły bieg, czekało zaproszenie do restauracji STUDNIA. Dodajmy, że uczestników było tak dużo, że zabrakło dla wszystkich chipów mierzących czas.

33/33

Jeżeli nie życzą sobie Państwo, aby Państwa zdjęcie było zamieszczone w naszej galerii, prosimy przesłać informacje na adres email: redakcja@ekoszalin.pl. W tytule prosimy umieścić słowo WIZERUNEK. Po otrzymaniu informacji zdjęcie zostanie usunięte.
Poprzednia galeria
Następna galeria

W czwartek 24 kwietnia wielbiciele biegania mogli sprawdzić swoje siły w biegu na pięć kilometrów po Górze Chełmskiej. Była to pierwsza edycja Leśnej Piątki w obecnym roku. Bieg cieszył się ogromnym zainteresowaniem na starcie stawiło się ponad czterysta osónb. Trasa prowadziła przez koszalińskie lasy w pobliżu Góry Chełmskiej. Wyniki biegu poznamy w piątek 25 kwietnia.

Biegacze w formie

Artur Rutkowski / źródło: TKKF Koszalin - 23 Września 2013 godz. 9:49
Reprezentanci koszalinskiego TKKF w miniony weekend w Niemieckim mieście partnerskim - Schwedt/Oder wzięli udział w imprezie biegowej 8. SCHWEDTER NATIONALPARKLAUF. Biegacze podkreślali, że trasa była bardzo ciężka, choć koszlinianie swietnie sie spisali. Mieszkańcy naszego miasta startowali w różnych kategoriach od 4 do 21,1 km zdobywając kilka medali. Na dystansie czterech kilometrów wygrał 12-letni Paweł Kozak z czasem 17min 22sek. Zwycięstwo również odniósł Arkadiusz Kozak, który startował w biegu 21,1km i uzyskał czas 1 godz. 21 min 35sek.   Wśród kobiet trzecie miejsce zajęła Aneta Orzeł w biegu na 4 km z czasem 20 min 52sek. Na podium w kategorii 10 km zajęła Joanna Ziomek, która na linię mety dobiegła druga. W tym samym biegu startował, również Krzysztof Bogdanowicz, który zajął piąte miejsce.   Była, to kolejna sportowa wizyta reprezentantów Koszalińskiego TKKF w Schwedt/Oder.