CLJ: Śłąsk – Bałtyk 2:2 (1:2)

Autor Art za FB/Bałtyk Koszalin 28 Kwietnia 2016 godz. 14:54
Występujący w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów piłkarze Bałtyku w czwartek zremisowali we Wrocławiu ze Śląskiem 2:2.

Koszalinianie rozegrali dobre spotkanie.Po pierwszej połowie prowadzili nawet 2:1. Bramki dla Bałtyku strzelili: Maciej Gregorek i Filip Karmański. Zespół gospodarzy niestety wyrównał w 76 minucie. Nadal jednak trwa seria juniorów Bałtyku bez porażki. Tej wiosny zespół prowadzony przez trenera Mariusza Lenartowicza jeszcze nie przegrał żadnego meczu. Ten remis przerywał jednak  serię kolejnych zwycięstw na obcych boiskach.